Otomatik Kepenk

İşyeri kepenkleri dayanıklı alüminyum ve galvaniz çelik profilden üretilen otomatik kontrollü uzaktan kumandalı sistemdir. 
Otomatik kepenk sistemleri kapalı iken sağlamış olduğu güvenlik ve caydırıcılık, kullanıcılar için vazgeçilmez özellikler taşımaktadır. 
Otomatik kepenk sistemleri işyeri cephesine daha güzel, daha estetik bir görüntü sunmaktadır. Ayrıca kullanıcıya mauel olarka açma kapama imkanıda sunmaktadır. 

Otomatik kepenk çeşitleri 
- Alüminyum polyüretanlı kepenkler 
- Delikli alüminyum kepenkler 
- Motorlu kepenk sistemleri 

Kumandalı Garaj Kapıları


Konutlarda garaj kapıları en önemli kişisel yatırımlardan biri olan otomobilleri olumsuz iklim koşullarına ve hırsızlığa karşı koruyan modern, pratik ve estetik modelleri konutların yapısına uygun tasarımlarla sunulmaktadır
Aracınızdan inmeden uzaktan kumanda ile rahatlıkla açıp kapatabilme özelliğine sahip, tamamen alüminyumdan üretilmiştir. 
Emniyet fotoseli ve tam kullanım güvenliği ile yapılarınıza özel üretilir,hırsızlığa karşı yüksek koruma sağlayan sistemlerdir. 
Dekoratif seksiyonel paneller yapıya uygun yataklama seçenekleri,galvanizli çelik ve poliüretanizalosyonlu paneller, 
Darbeler ve rüzgara karşı kapının dayanıklığını artıran güçlendirilmiş paneller, 
Kapanma sırasındaki geçişlerde hareketi tersine çevirerek güvenliği sağlayan " oto güvenlik sistemi" ( motorlu sistemler ), 
Dekoratif görünümlü yüzey seçenekleri, özel şifrelendirilmiş uzaktan kumanda, 
Seksiyonklar arası ve kapı alt,üst ve yan bölmelerinde esnek PVC filtrelerle sağlanan sızdırmazlık, 
Elektrik kesilmelerinde elle kolayca açılıp kapanabilme 


Fotoğraflar

<< Ürünlere Geri Dön